Wyświetl pojedynczy post
EvilGearPL
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24255
Stary 04.06.2010, 21:54
@wislakrakow124 To było widać już od początku sezonu, że Kirm drepcze jak panienka tylko, żeby nie doznać kontuzji i nie wypaść z gry na MS. Ale szczerze mu się trochę nie dziwię. Przed chłopakiem ogromna szansa. Na 100% każdy z nas gdyby miał taką szanse nie dostawiałby nogi. Cóż ja tam mu wybaczam ;p i liczę, że będzie zapierad.ał jak na Kirma przystało (pierwszy mecz z Levadią) w nadchodzącym sezonie.
Ostatnio edytowane przez EvilGearPL : 04.06.2010 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując