Kompilacja Boskovica z Czarnogóry
http://www.youtube.com/watch?v=KX3H_YqQ89I
Wiem, że zawodnika nie powinno się oceniać po obejrzeniu jego kompilacji, jednak jestem ciekawy jakie będą wasze odczucia po jej obejrzeniu.
Tak na marginesie to niezłe wyniki padają w lidze czrnogórskiej, w ostatniej kolejce sezonu klub Boskovica wygrał 11-0 a on strzelił 4 bramki.