Panowie

jak tak czytam wasze posty to aż serce chce skakać z radości bo wreszcie się coś dzieje !!

Moim zdanie Wiśle jest potrzebny ofensywny pomocnik typ rozgrywającego (właśnie taki Guła w Formie, taki ktoś kto ma pomysł na grę) Bo napastnika mamy

może Jednego-fakt , ale dla mnie najlepszego w naszej lidze oczywiście mówię o Pawle

i proszę nie róbcie sobie żartów że najlepszy gość z rezerw Barcelony nie będzie dla nas wzmocnieniem... Jak przyjdzie do Wisły będzie Gwiazdą Całej ligi zobaczycie !!