Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24250
Stary 04.06.2010, 21:48
Panowie jak tak czytam wasze posty to aż serce chce skakać z radości bo wreszcie się coś dzieje !!
Moim zdanie Wiśle jest potrzebny ofensywny pomocnik typ rozgrywającego (właśnie taki Guła w Formie, taki ktoś kto ma pomysł na grę) Bo napastnika mamy może Jednego-fakt , ale dla mnie najlepszego w naszej lidze oczywiście mówię o Pawle i proszę nie róbcie sobie żartów że najlepszy gość z rezerw Barcelony nie będzie dla nas wzmocnieniem... Jak przyjdzie do Wisły będzie Gwiazdą Całej ligi zobaczycie !!
Powód: JJJ-BG !!
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 04.06.2010 o godz. 21:50.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując