|
Maci0s: No załóżmy że do nas trafią, ale czy nie uważasz,że konieczne będzie także pozyskanie bocznego pomocnika, takiego, żeby trochę wiatru z boku robił, bo na razie na skrzydłach to mamy raczej marazm. Przydałby się ktoś taki jakim był Uche, Błaszczykowski,Kosowski czy Zieńczuk. Zawsze Wisła słynęła z tych dobrych skrzydeł a teraz to ni e bardzo to wygląda....
|