WalkerLukeTS napisał(a):

Maci0s: no ten Soriano to jeszcze ujdzie, ale Boskovic to zawodnik 28- letni, który zaistniał dopiero w tym Grbalj, w lidze czarnogórskiej. Wg mnie trzeba brać takich gości za których kiedyś będzie można zgarnąc jakiś hajs. A poza tym, nie są to zawodnicy lepsi od tych których mamy....
|
Jesli Ci gośc gwarantuje 10-15 bramek w sezonie za pieniądze 2 lub 3 razy mniejsze od Nowaka a róznica w wieku wynosi 1 rok.... to trzeba go brac... finito...