Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24238
Stary 04.06.2010, 21:31
Jak dla mnie Soriano to piłkarz, który byłby dla nas wzmocnieniem. Jest jeszcze w miarę młody, karierę ma w ciekawych klubach, a rezerwy Barcelony to mimo wszystko wysoki poziom, wpajanie zupełnie innej myśli piłkarskiej niż w Polsce. Za to faktycznie ten Boskovic... on się obudził chyba trochę za późno, pewnie zagrał jeden sezon jak Matusiak i tyle...

Odpowiedz cytując