|
Jak dla mnie Soriano to piłkarz, który byłby dla nas wzmocnieniem. Jest jeszcze w miarę młody, karierę ma w ciekawych klubach, a rezerwy Barcelony to mimo wszystko wysoki poziom, wpajanie zupełnie innej myśli piłkarskiej niż w Polsce. Za to faktycznie ten Boskovic... on się obudził chyba trochę za późno, pewnie zagrał jeden sezon jak Matusiak i tyle...
|