Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24227
Stary 04.06.2010, 21:05
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Okienko transferowe ,mega optymistyczny wariant:
- zatrudniamy Navasa
- zatrudniamy Soriano (badz innego napastnika)
- wypozyczamy Cissokho ( o ile jest tego wart i to rzeczywiscie prawy obronca)
- sciagamy Sadloka
to bylby wypas , z mojego punktu widzenia powinno sie podpsiac jeszcze kontrakt z Issa Ba ,ale to juz raczej nierealne.

Powiem tak kolego...Dyskutuję od dłuzszego czasu na p.w z wieloma żądnych sensacji kibiców TSW...no i zepsułeś mi całą robotę.
Bo z nazwiskami wstrzeliłeś się niemal w 100 %...pozdrawiam.
PS.Nazwiskami które Nas wzmocnią...
Odpowiedz cytując