Cytat:
|
wg moich informacji, które nie są w 100 % pewne to nie ma i nie było żadnego przetargu na ul Reymana
|
A to przypadkiem nie jest w zakresie prac GW? Tj. w dokumentacji przetargowej wykonawca miał wykonanie przestrzeni przed trybunami N/S/W oraz przebudowę ulicy Reymana w deptak ze ścieżką rowerową. Prezydent też chyba coś wspominał, iż przebudowa tej ulicy jest w zakresie wykonawcy.
Przed trybunami N/S miały być płyty granitowe i jakaś tam zieleń, ale wiadomo iż ze względu na brak parkingów projekt się zmienił, wykończenie teraz będzie tańsze a w zamian wykonawca obniży murawę, czego nie miał wcześniej w zakresie prac (przy czym Obtułowicz nie dostarczył jeszcze nowego projektu wykończenia przestrzeni przed tymi trybunami). Bez remontu ulicy Reymana niemożliwe będzie dojście na trybunę wschodnią, no chyba że planują przez tą zapuszczoną, rozkopaną i zniszczoną ulicę wpuszczenie 12tys kibiców, w sumie bym się nie zdziwił.
To, że w sprawie wnętrza D nic się nie dzieje to wiadomo od dawna, pewnie też nic w tej kwestii się prędko nie zmieni...