Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24217
Stary 04.06.2010, 20:30
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
a wracajac do bramkarza to czuje ze Navas jest juz nasz
.. czuj czuj... czuwaj... a tak serio to blisko jest... kwestia tylko ile lat kontrakt... on chce 3 a klub 5...

Edit: Marcinklon z postu ponizej dostał odpowiedz na pw...:]

Wam tylko powiem że niestety mi tarot dzisiaj nie wyszedł...

Prosze admina o wyrozumiałosc:]
Ostatnio edytowane przez maci0s : 04.06.2010 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując