wislakrakow124 napisał(a):

|
a wracajac do bramkarza to czuje ze Navas jest juz nasz
|
.. czuj czuj... czuwaj...

a tak serio to blisko jest... kwestia tylko ile lat kontrakt... on chce 3 a klub 5...
Edit:
Marcinklon z postu ponizej dostał odpowiedz na pw...:]
Wam tylko powiem że niestety mi tarot dzisiaj nie wyszedł...
Prosze admina o wyrozumiałosc:]