Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24215
Stary 04.06.2010, 20:13
morgenes napisał(a):Wyświetl post
I ma racje, że zabrania. Bo w wieku 18 czy 20 lat techniki się już nie nauczy. Za późno. Technikę można wyszkolić do 14-15 roku życia, maks. W tym tkwi problem.
Ok, ale może ma tą technikę wyszkoloną w wieku 14-15lat i teraz nie może jej użyć , doszlifować, żeby w pierwszym składzie Wisły z niej korzystać? Bo taka teoria i filozofia Kulawika, żeby grać zespołowo i nie kiwać
Odpowiedz cytując