|
wg moich informacji, które nie są w 100 % pewne to nie ma i nie było żadnego przetargu na ul Reymana
podobnie jest w wypadku klatek schodowych na D
Całkiem możliwe, że nie dostaniemy zgody na wpuszczanie ludzi na D jeśli nie będzie tam klatek schodowych.
Tylko podkreślam, że nie są to informacje pewne w 100 %.
|