Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10132
Stary 04.06.2010, 19:48
wg moich informacji, które nie są w 100 % pewne to nie ma i nie było żadnego przetargu na ul Reymana
podobnie jest w wypadku klatek schodowych na D

Całkiem możliwe, że nie dostaniemy zgody na wpuszczanie ludzi na D jeśli nie będzie tam klatek schodowych.

Tylko podkreślam, że nie są to informacje pewne w 100 %.
Odpowiedz cytując