Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16503
Stary 04.06.2010, 19:36
AMF napisał(a):Wyświetl post
psiarnia zatrzymała mi dowód rejestracyjny za rozbitą przednią lampę. Żeby go odzyskać muszę zrobić przegląd całego auta czy tylko diagnosta mi musi zobaczyć nową lampę? Najpierw odbieram dowód z urzędu i idę do diagnosty czy ide do diagnosty, on mi wystawia jakiś papierek i z tym mogę odebrać dowód rejestracyjny? z góry dzięki.
przeglad auta ,oczywiscie musisz mieć tą lampe sprawną ,chyba że masz znajomości ,ale w to nie wnikam , ,dostajesz zaświadczenie i z nim do urzędu po dowód ,tam ci wbiją przegląd
Odpowiedz cytując