Kuba, wiesz może jak wygląda sytuacja z przebudową (albo chociażby doprowadzeniem do używalności) ulicy Reymana? Na którymś z ostatnich zdjęć jej stan nie wyglądał zbyt ciekawie, prac przy niej też nie było widać. Do sierpnia już niedaleko, a ta ulica to jedyne dojście na trybunę wschodnią.
Co do wykończenia przestrzeni przed trybunami N/S - oby wylano równy asfalt lub wyłożono zwykłą kostkę chodnikową, na więcej nie ma co liczyć. Taki bruk jak na Legii, z organizacją oświetlenia, drzew i zieleni na skarpach kosztuje i wymaga jakiejkolwiek wizji architekta, a wypadku naszego inwestora i architekta, nie ma co na to liczyć.