Nie wiem czy to przypadek czy nie, lecz jak przyszedł Kasperczak (najprawdopodobniej zostanie) to byłem pewien, że będziemy szukać piłkarzy z Afryki z Francji. On akurat zna ich jak mało kto. Więc skoro Cissokho jest bez formy to tylko przy Kasperczaku można liczyć, że formę odzyska
