Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10128
Stary 04.06.2010, 19:17
Jednak zwracam honor.. fajnie to wyglada, sadzilem ze bedzie duzo gorzej ... oczywiscie nie beda juz pakowane w miedzy ramy zadne plastikowe szyby?
no i co do widocznosci, jednak bedzie elegancko..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 04.06.2010 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując