Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10127
Stary 04.06.2010, 19:15
sami jestescie paskudni.....a moze na Lechu lepiej wyglada?nie liczy sie wyglad a funkcjonalnosc, a trzeba przyznac, ze madrze to wyglada, barierki sa jednolite razem z konstrukcja krzesełka, dla mnie jest ok....może same krzesełka są mniej estetyczne....zresztą SKWK dysponuje fatalnymi aparatami i lepiej poczekac az ktos lustrzanka cyknie
Odpowiedz cytując