|
sami jestescie paskudni.....a moze na Lechu lepiej wyglada?nie liczy sie wyglad a funkcjonalnosc, a trzeba przyznac, ze madrze to wyglada, barierki sa jednolite razem z konstrukcja krzesełka, dla mnie jest ok....może same krzesełka są mniej estetyczne....zresztą SKWK dysponuje fatalnymi aparatami i lepiej poczekac az ktos lustrzanka cyknie
|