|
Fakt,nie każdy zna Bogusia osobiście.Też nie znam.Ale znam kogoś kto go zna na tyle dobrze ,by powiedzieć co w duszy Bogusiowi gra.
Otóż.
Panowie i panie,wbrew temu co sie pisze w mediach,okres transferowy w tym czasie zostanie wykorzystany do maximum na in plus!!!
Bogusław ma dość marazmu,przegrywania meczów w marnym stylu,z marnymi przeciwnikami.
Nie znam nazwisk(to i dobrze-pachniałoby banem),ale wiem ze na rzeczy są 4 realne wzmocnienia na pozycje które każdego z nas bolą.
Więcej oficjalnego info,zapewne w przyszłym tygodniu,a pierwszą informacją zapewne będzie fakt zakontraktowania bramkarza o którym się mówi.
Nie mam nic więcej do dodania.Jak coś to zapraszam na p.w
|