Zbymak jak podpiszą z Navasem to masz u mnie flakon dobrej okowity.
Mam wiarę że masz jakieś info "od źródła'.Ale to konkrety obgadamy na p.w...
Pozdrawiam
ps.tym bardziej że jesteś drugą osobą która o tym mówi w sposób półoficialny...To duuuuuży plus...
