Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5285
Stary 04.06.2010, 18:32
Zbymak jak podpiszą z Navasem to masz u mnie flakon dobrej okowity.
Mam wiarę że masz jakieś info "od źródła'.Ale to konkrety obgadamy na p.w...
Pozdrawiam

ps.tym bardziej że jesteś drugą osobą która o tym mówi w sposób półoficialny...To duuuuuży plus...
Ostatnio edytowane przez bikowy : 04.06.2010 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując