Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24199
Stary 04.06.2010, 18:02
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Cissokho jest faktycznie utalentowanym i bardzo zdolnym piłkarzem, sporo potrafiącym, ale na zakręcie kariery, może przyjść - opłaca się zawsze podjąć ryzyko odbudowy i pozyskania takiego zawodnika, szczególnie "za darmo". Przypomnę, że gdy Kalu Uche przychodził do nas z głebokich hiszpańskich rezerw, nie był w stanie nawet prosto kopnąć piłki. Do Murzynów trzeba mieć szczególne podejście i cierpliwość.
Niestety nie widzę tu konsekwencji w działaniu naszego klubu.
Wszak Issa Ba również jest utalentowany i również "na zakręcie kariery" spowodowanym kontuzją, a jakoś szansy na odbudowę mu nie daliśmy.

Poza tym, czy stać nas na to, aby ściągać zawodników, którzy są "na zakręcie" i chcą się w Wiśle odbudować?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując