Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4389
Stary 04.06.2010, 16:01
Ogryzek jak raz dziennie nie dojebie Kirmowi na forum to pewnie smutny chodzi.
Daj na luz, każdy kto czyta forum zna twoje zdanie.
Odpowiedz cytując