Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
3637
04.06.2010, 15:58
Bartuk1906
napisał(a):
No to teraz ja mam pytanie
Czy jest możliwe żeby drużyna z powiedzmy ostatniej ligi Angielskiej po zdobyciu Ligi mistrzów i mistrzostwa Anglii miała taki sam poziom reputacji jak np. Chelsea czy tam Arsenal
Czy jest to nie możliwe tak jak i w Wiśle ... ;/
Jest to mozliwe rekrutacjia klubu podnosi sie
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki