No to teraz ja mam pytanie
Czy jest możliwe żeby drużyna z powiedzmy ostatniej ligi Angielskiej po zdobyciu Ligi mistrzów i mistrzostwa Anglii miała taki sam poziom reputacji jak np. Chelsea czy tam Arsenal

Czy jest to nie możliwe tak jak i w Wiśle ... ;/
E : Dzięki 