Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3636
Stary 04.06.2010, 15:51
No to teraz ja mam pytanie

Czy jest możliwe żeby drużyna z powiedzmy ostatniej ligi Angielskiej po zdobyciu Ligi mistrzów i mistrzostwa Anglii miała taki sam poziom reputacji jak np. Chelsea czy tam Arsenal Czy jest to nie możliwe tak jak i w Wiśle ... ;/


E : Dzięki
Powód: Za rok mistrzostwo, Wisełko za rok mistrzostwo!
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 04.06.2010 o godz. 16:04.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując