|
Drużyna zostanie wzmocniona. Nie ma innego wyjścia. Brak transferów to działanie na szkodę spółki. Trzeba by być idiotą, żeby nie wpompować trochę ,,świeżej krwi" do drużyny Wisły. Przecież każdy widział, że brak zakupu 1 - słownie JEDNEGO sensownego napastnika w przerwie zimowej w obliczu spodziewanej kiepskiej formy Brożka i Boguskiego kosztował nas mistrzostwo i szansę gry w LM. Na chwilę obecną 3 konkretne transfery sprawią, że kadrowo będziemy najmocniejsi w Polsce, więc nie wyobrażam sobie, żeby ułatwiać sprawę rywalom i zmarnować nadchodzące okienko.
|