delukas96 napisał(a):

|
jeszcze nie oceniajcie Cupiała bo może być ciekawie. Podobno do środy będzie Basałaj i niespodzianka transferowa. Uważam że zmądrzał po nieudanym sezonie, skoro wziął się za odbudowę klubu i prawdopodobne transfery.
|
tak.
W piątek w grudniu, po południu.
A podobno to a podobno tamto.
Rozumiem ze wiekszosc tutaj pisząc "uważam że zmądrzał ..." zna Cupiała osobiscie, i wie jak mysli i jak podejmuje decyzje, jesli wogole je podejmuje.