Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
523
04.06.2010, 14:55
Nie che nic mówić, ale temat ma być ponoć bez komercji,a Tede jest lepsza reklamą niż Gosia Andrzejewicz.
Ostatnio edytowane przez Greg91 : 04.06.2010 o godz. 15:03.
Greg91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg91
Znajdź inne posty napisane przez Greg91