Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 04.06.2010, 14:55
Nie che nic mówić, ale temat ma być ponoć bez komercji,a Tede jest lepsza reklamą niż Gosia Andrzejewicz.
Ostatnio edytowane przez Greg91 : 04.06.2010 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując