Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10114
Stary 04.06.2010, 14:46
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
pewnie na zolto..bo wiesz, przepisy.. ale przepisow tych nie przestrzegaja w Lubinie, Kielcach, Warszawie czy Poznaniu.. tylko u nas musza byc zolte, bo przepisy
z tym stadionem to jest cos takiego ze u nas wszystko musza robic zgodnie z przepisami.. wszystkiego tego nie ma na innych stadionach tylko u nas..
w Krakowie na sektorze D, jakiego koloru są schody?
Ddf
Odpowiedz cytując