SpoXsteR napisał(a):

pewnie na zolto..bo wiesz, przepisy.. ale przepisow tych nie przestrzegaja w Lubinie, Kielcach, Warszawie czy Poznaniu.. tylko u nas musza byc zolte, bo przepisy
z tym stadionem to jest cos takiego ze u nas wszystko musza robic zgodnie z przepisami.. wszystkiego tego nie ma na innych stadionach tylko u nas..
|
w Krakowie na sektorze D, jakiego koloru są schody?