pewnie na zolto..bo wiesz, przepisy.. ale przepisow tych nie przestrzegaja w Lubinie, Kielcach, Warszawie czy Poznaniu.. tylko u nas musza byc zolte, bo przepisy

z tym stadionem to jest cos takiego ze u nas wszystko musza robic zgodnie z przepisami.. wszystkiego tego nie ma na innych stadionach tylko u nas..