Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24180
Stary 04.06.2010, 14:04
gigant napisał(a):Wyświetl post
Tego się właśnie obawiam. Juszczyk, Jop teraz Sosin. Budujemy potegę na miarę Europy.
A Sosin już podpisał kontrakt? Na razie to tylko na jakiejś stronce pojawił się news o tym że niby się interesujemy nim a pewnie jest to zwykła ściema bo szmatławce muszą o czymś pisać , podobnie było z Żewłakowem jakiś czas temu. Ale co tam niektórzy w to wierzą i już narzekają na swój klub i ludzi w nim pracujących . Wrzućcie na luz , i Juszczyk to akurat nam się przydał na wiosnę bo wybronił parę ładnych piłek!
Odpowiedz cytując