Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10104
Stary 04.06.2010, 13:13
Oglądając zdjęcia z obniżania murawy nasunęło mi się pytanie. Czy wybranie ziemi (odkopanie fos przy E i D) nie uniemożliwi wchodzenie na D od przodu? No bo powiedzmy sobie szczerze do lipca to klatki schodowe w środku nie powstaną, no chyba że wsadzą tam drabiny. Nasz stadion przyjmie każdą prowizorkę
Odpowiedz cytując