kha1 napisał(a):

Ja pozwolę sobie jednak zawyrokować. Bo Wisła potrzebuje realnych wzmocnień, a nie graczy "być może". I chociaż Cissoko może okazać się gwiazdą na miarę Uche to są to tylko przypuszczenia i ciężko tu będzie się cieszyć z samego jego przyjazdu.
Nie wiem jaka może być jego pensja, ale pomniejszy ona możliwości na angaż tych bardziej wymagających. Mów co chcesz - jestem zdecydowanie na nie, chyba, że trafią do nas informacje o tym iż do klubu ma trafić jeszcze kilku pewniaków jak Sadlok.
|
To ****a jak masz jakies 250 milionow Euro luzem to daj Wisle na Messiego - wtedy to bedzie realne wzmocnienie.
I Soriano, i Cissokho to sa dobrzy pilkarze. Zaufajcie naszym dzialaczom szczegolnie temu kto wyszukal tych pilkarzy

.