Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 04.06.2010, 12:43
Myślę, że tylko kasą moglibyśmy ich zwabić, bo ani żaden prestiż tu grać i klimat nie tegezz, za długa zima oni wolą takie Cypry czy jakieś Grecje. A my nie mamy takiej kasy i w ten sposób koło się zamyka.
Odpowiedz cytując