bikowy napisał(a):

Zbymak,od kilku dni obserwuję Twoje posty.Wiesz coś więcej od przecietnego Kowalskiego?(czyt.nas?)
Navas jak przyjdzie to bedzie namber One,mam nadzieje.A jakim bałkańcem się interesujemy na bramkie,oprócz tego kostarykanina?
|
Tyle co moge napisać na forum to pisze.Sa informacje bardziej pewne i mniej wiec po co pisac jak cos sie nie sprawdzi i byc narazonym na szyderstwa.Jak pisałem na liście jest około 30 nazwisk i z wieloma sa prowadzone rozmowy a jaki bedzie efekt to już nie dlugo sie przekonamy.Do środy bedzie Basałaj i być może niespodzianka dla kibicow