Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5272
Stary 04.06.2010, 11:55
bikowy napisał(a):Wyświetl post
Zbymak,od kilku dni obserwuję Twoje posty.Wiesz coś więcej od przecietnego Kowalskiego?(czyt.nas?)

Navas jak przyjdzie to bedzie namber One,mam nadzieje.A jakim bałkańcem się interesujemy na bramkie,oprócz tego kostarykanina?
Tyle co moge napisać na forum to pisze.Sa informacje bardziej pewne i mniej wiec po co pisac jak cos sie nie sprawdzi i byc narazonym na szyderstwa.Jak pisałem na liście jest około 30 nazwisk i z wieloma sa prowadzone rozmowy a jaki bedzie efekt to już nie dlugo sie przekonamy.Do środy bedzie Basałaj i być może niespodzianka dla kibicow
Odpowiedz cytując