Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24172
Stary 04.06.2010, 11:53
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post

Szkoda że Cupiał nie jest choć trochę inteligentniejszy
w jakim sensie?
bo nie daje na transfery ? no glupol z niego, do wszystkiego doszedl przez przypadek, czyzbysmy mieli rozwiazanie zagadki czemu nie daje na transfery? chyba tak.. bo jest malo inteligentny
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 04.06.2010 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując