kibicwisły1906 napisał(a):

Szkoda że Cupiał nie jest choć trochę inteligentniejszy
|
w jakim sensie?
bo nie daje na transfery ?

no glupol z niego, do wszystkiego doszedl przez przypadek, czyzbysmy mieli rozwiazanie zagadki czemu nie daje na transfery? chyba tak.. bo jest malo inteligentny