For_FuN_ napisał(a):

Chyba tylko w Polsce buduje sie stadiony gdzie trybuny i zadaszanie nie pasuja do siebie ...
P.S - Dobrze, ze stadion powstaje, ale architekta(ow) nalezaloby powiesic za...(no offence).
|
jak się go tyle razy przerabiało to jak mieli dopasować
zostałoby na te kilkanaście tysięcy co przy pierwszym projekcie i mielibyśmy śliczny kurnik