wiśnia napisał(a):

|
na dzień dzisiejszy mocniejsi kadrowo od nas są: Lech, Legia, Polonia. Mają lepszych zawodników i liczniejszą kadre.....
|
Chyba żartujesz. Wisła nadal wiedzie prym jeśli chodzi o najlepszą i najrówniejszą pierwszą jedenastkę w lidze. Co prawda kilku zawodników było bez formy tj. Brozinho, ale to bądź co bądź nadal jeden z najlepszych napastników, którzy mogą grać z orzełkiem na piersi. Lech tracąc Lewandowskiego i może Peszkę cofnie się 2 lata wstecz, bo kupno Sobiecha, Sadloka i Kiełba nie załata tych braków. Legia co tu ukrywać ma tylko kilku zawodników zdolnych do gry (Choto, Astiz i może Pączek), więc zespół trzeba tworzyć od podstaw. A twór Wojciechowskiego, którego z początku chwaliłem przeradza się w Disco-Boto-Polo czyli istnieje duża szansa że po raz kolejny zmarnuje potencjał kolejnej wchłoniętej drużyny.
Solidny bramkarz + kilku solidnych młodych zawodników powinien Wam wystarczyć na MP.