Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24169
Stary 04.06.2010, 11:39
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
na dzień dzisiejszy mocniejsi kadrowo od nas są: Lech, Legia, Polonia. Mają lepszych zawodników i liczniejszą kadre.....
Chyba żartujesz. Wisła nadal wiedzie prym jeśli chodzi o najlepszą i najrówniejszą pierwszą jedenastkę w lidze. Co prawda kilku zawodników było bez formy tj. Brozinho, ale to bądź co bądź nadal jeden z najlepszych napastników, którzy mogą grać z orzełkiem na piersi. Lech tracąc Lewandowskiego i może Peszkę cofnie się 2 lata wstecz, bo kupno Sobiecha, Sadloka i Kiełba nie załata tych braków. Legia co tu ukrywać ma tylko kilku zawodników zdolnych do gry (Choto, Astiz i może Pączek), więc zespół trzeba tworzyć od podstaw. A twór Wojciechowskiego, którego z początku chwaliłem przeradza się w Disco-Boto-Polo czyli istnieje duża szansa że po raz kolejny zmarnuje potencjał kolejnej wchłoniętej drużyny.

Solidny bramkarz + kilku solidnych młodych zawodników powinien Wam wystarczyć na MP.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.06.2010 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując