Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24168
Stary 04.06.2010, 11:31
emjot napisał(a):Wyświetl post
ps. W DP (Kronika Krakowska strony sportowe) krótki wywiad z Burligą. Bury rozmawiał już z Kasperczakiem i przedstawicielem klubu (Jarosz?) o przedłużeniu umowy. Nowy kontrakt na 3 lata jest już praktycznie dogadany. No to mamy prawego obrońcę za Alvareza.
Ale to jest właśnie dobry ruch. Nie można dopuścić do sytuacji, jaką mamy ze środkowymi obrońcami, kiedy mamy ich 4, z których w zasadzie każdy chce grać w pierwszym składzie (Marcelo, Głowa, Jop, Cleber, do tego mogący zagrać na środku Diaz). W przypadku prawych obrońców byliby to Singlar, KTOŚ w miejsce Alvareza i Burliga. Po co? Przecież dwóch zawodników na tą pozycję w zupełności wystarczy, zwłaszcza, że ja i nie tylko ja, uważam Singlara za piłkarza lepszego niż Alvarez i bardzo się cieszę z obecnego obrotu sprawy z Pablo. Jeden gość będący etatowym piłkarzem pierwszego składu i młody (jak to w Polsce, czyli ponad 20 lat, ale to już opowieść na inną bajkę), który depcze mu po piętach. Kolejny prawy obrońca jest Wiśle niepotrzebny. W ogóle uważam, że lewy też, skoro jest Piotrek Brożek i Diaz.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując