emjot napisał(a):

ps. W DP (Kronika Krakowska strony sportowe) krótki wywiad z Burligą. Bury rozmawiał już z Kasperczakiem i przedstawicielem klubu (Jarosz?) o przedłużeniu umowy. Nowy kontrakt na 3 lata jest już praktycznie dogadany. No to mamy prawego obrońcę za Alvareza.
|
Ale to jest właśnie dobry ruch. Nie można dopuścić do sytuacji, jaką mamy ze środkowymi obrońcami, kiedy mamy ich 4, z których w zasadzie każdy chce grać w pierwszym składzie (Marcelo, Głowa, Jop, Cleber, do tego mogący zagrać na środku Diaz). W przypadku prawych obrońców byliby to Singlar, KTOŚ w miejsce Alvareza i Burliga. Po co? Przecież dwóch zawodników na tą pozycję w zupełności wystarczy, zwłaszcza, że ja i nie tylko ja, uważam Singlara za piłkarza lepszego niż Alvarez i bardzo się cieszę z obecnego obrotu sprawy z Pablo. Jeden gość będący etatowym piłkarzem pierwszego składu i młody (jak to w Polsce, czyli ponad 20 lat, ale to już opowieść na inną bajkę), który depcze mu po piętach. Kolejny prawy obrońca jest Wiśle niepotrzebny. W ogóle uważam, że lewy też, skoro jest Piotrek Brożek i Diaz.