Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
Od: 11.2009
Offline
#
24165
04.06.2010, 11:20
No to ten Cissokho to chyba bedzie nasz.Nie wiem czy powód to do radości...
http://www.futbol.pl/artykul/86162.html
bikowy
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bikowy