Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24165
Stary 04.06.2010, 11:20
No to ten Cissokho to chyba bedzie nasz.Nie wiem czy powód to do radości...

http://www.futbol.pl/artykul/86162.html
Odpowiedz cytując