|
Robicie tragedię jakby Wisła nie miała naprawdę kim grać, a ma przecież wciąż najmocniejszą pakę w kraju. Jedyna pozycja która wymaga natychmiastowych inwestycji to bramka, bo Pawełek i Juszczyk są zdecydowanie za słabi na ekstraklasę. Patrząc nawert na nasze krajowe podwórko to wybór ciekawych bramkarzy jest spory: Sandomierski, Gikiewicz, Sapela, czy Janukiewicz.
Co do innych pozycji to macie wciąż:
najlepszego lewego obrońcę - Piotra Brożka
najlepszego środkoego obrońcę - Marcelo
najlepszego defensywnego obrońcę - Radka Soboloweskiego
A także kilku zawodników ocierających się o 11-stkę ekstraklasy: Głowacki, Małecki, Paweł Brożek
Wrócą: Garguła, Singlar
Jak do formy wrócą Garguła i Boguski to znowu nie będzie na Was mocnych.
Wystarczy wrzucić kilku młodych do składu i robić 2-3 większe transfery co rok i będzie progres.
|