Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24163
Stary 04.06.2010, 10:34
Robicie tragedię jakby Wisła nie miała naprawdę kim grać, a ma przecież wciąż najmocniejszą pakę w kraju. Jedyna pozycja która wymaga natychmiastowych inwestycji to bramka, bo Pawełek i Juszczyk są zdecydowanie za słabi na ekstraklasę. Patrząc nawert na nasze krajowe podwórko to wybór ciekawych bramkarzy jest spory: Sandomierski, Gikiewicz, Sapela, czy Janukiewicz.

Co do innych pozycji to macie wciąż:
najlepszego lewego obrońcę - Piotra Brożka
najlepszego środkoego obrońcę - Marcelo
najlepszego defensywnego obrońcę - Radka Soboloweskiego

A także kilku zawodników ocierających się o 11-stkę ekstraklasy: Głowacki, Małecki, Paweł Brożek
Wrócą: Garguła, Singlar

Jak do formy wrócą Garguła i Boguski to znowu nie będzie na Was mocnych.
Wystarczy wrzucić kilku młodych do składu i robić 2-3 większe transfery co rok i będzie progres.
Odpowiedz cytując