gooro33 napisał(a):

Uche jak do nas przychodzil tez gral w rezerwach Espanyolu, totalnego sredniaka z hiszpanii w tamtym okresie.
Wiec roznie z tym bywa. Jak chlopak mial talent to moze jeszcze cos z niego da sie wycisnac.
|
Ja tylko do tematu dodam że niejaki Saganowski też miał poważny wypadek, ale nie przeszkodziło mu to w powrocie na właściwy mu piłkarski poziom, tak więc takie wypożyczenie wcale nie musi skończyć się niepowodzeniem w końcu to ciągle młody chłopak, przynajmniej z pkt widzenia polskiej myśli szkoleniowej
