Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24158
Stary 04.06.2010, 09:53
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Uche jak do nas przychodzil tez gral w rezerwach Espanyolu, totalnego sredniaka z hiszpanii w tamtym okresie.
Wiec roznie z tym bywa. Jak chlopak mial talent to moze jeszcze cos z niego da sie wycisnac.
Ja tylko do tematu dodam że niejaki Saganowski też miał poważny wypadek, ale nie przeszkodziło mu to w powrocie na właściwy mu piłkarski poziom, tak więc takie wypożyczenie wcale nie musi skończyć się niepowodzeniem w końcu to ciągle młody chłopak, przynajmniej z pkt widzenia polskiej myśli szkoleniowej
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując