blank_screen napisał(a):

|
Zeby powalczyc w europie i zarobic wreszcie jakies pieniadze powinnismy brac pilkarzy, ktorzy nie odstawaliby znacznie od pilkarzy takiego np Auxerre, bo niby jak mielibysmy sobie z nimi w tych pucharach poradzic?
|
Uche jak do nas przychodzil tez gral w rezerwach Espanyolu, totalnego sredniaka z hiszpanii w tamtym okresie.
Wiec roznie z tym bywa. Jak chlopak mial talent to moze jeszcze cos z niego da sie wycisnac.