Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24156
Stary 04.06.2010, 09:44
blank_screen napisał(a):Wyświetl post
Zeby powalczyc w europie i zarobic wreszcie jakies pieniadze powinnismy brac pilkarzy, ktorzy nie odstawaliby znacznie od pilkarzy takiego np Auxerre, bo niby jak mielibysmy sobie z nimi w tych pucharach poradzic?
Uche jak do nas przychodzil tez gral w rezerwach Espanyolu, totalnego sredniaka z hiszpanii w tamtym okresie.
Wiec roznie z tym bywa. Jak chlopak mial talent to moze jeszcze cos z niego da sie wycisnac.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując