Marszałek napisał(a):

Coś czuje,że większy ruch zrobi się po MŚ. Przez i w czasie imprezy na transfery nie liczę.
Edit. Cissokho. Za słaby na Auxerre dla nas pewnie będzie w sam raz.
|
Zeby powalczyc w europie i zarobic wreszcie jakies pieniadze powinnismy brac pilkarzy, ktorzy nie odstawaliby znacznie od pilkarzy takiego np Auxerre, bo niby jak mielibysmy sobie z nimi w tych pucharach poradzic?