Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24155
Stary 04.06.2010, 09:39
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Coś czuje,że większy ruch zrobi się po MŚ. Przez i w czasie imprezy na transfery nie liczę.

Edit. Cissokho. Za słaby na Auxerre dla nas pewnie będzie w sam raz.
Zeby powalczyc w europie i zarobic wreszcie jakies pieniadze powinnismy brac pilkarzy, ktorzy nie odstawaliby znacznie od pilkarzy takiego np Auxerre, bo niby jak mielibysmy sobie z nimi w tych pucharach poradzic?
Odpowiedz cytując