Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24150
Stary 04.06.2010, 00:27
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie jaką bajerę musiał puścić menadżer tego piłkarza działaczom Wisły, że są skłonni zakontraktować Cissokho bez żadnych testów?
No wiesz...To zależy komu,kto komu i jaka bajerę wstawiał.Bo jak ktoś mówił po francusku do Zdzicha to nawet zaskoczony jestem że nie zaprosił na testy Louisa De Funesa albo Burvila .

Tak oglądając ten skrót z występem bramkarza...jak najbardziej OK!
Ale tak mi się widzi,że chyba z tym napadejro z Costa Rica musi pogadać Junior,coby przeszedł do Nas,bo tak jak porobił trzech szwajcarów brzy bramce...to masakra
Ostatnio edytowane przez bikowy : 04.06.2010 o godz. 01:55.
Odpowiedz cytując