|
Tak jak już mówiłem parę dni temu Cissokho jest napastnikiem, który gra czasami jako pomocnik. Od 6 lat gra w rezerwach Auxerre (4 liga francuska), częściej wchodzi z ławki niż wychodzi w pierwszej 11. Statystyki ma delikatnie mówiać nie za ciekawe. 5 bramek jak podaje gazeta w tym sezonie na pewno nie strzelił, strzelił 3.
Zastanawia mnie jaką bajerę musiał puścić menadżer tego piłkarza działaczom Wisły, że są skłonni zakontraktować Cissokho bez żadnych testów?
Wisła Kraków
|