|
Ten Navas może być o wiele większym wzmocnieniem niż jakikolwiek inny zawodnik z pola.
W Wiśle w tym sezonie, Pawełek i Juszczyk nie zawalili całkowicie żadnego meczu, ale również żadnego nie wygrali. Gdybyśmy mieli kogoś o klasie Janka Muchy (a Navas raczej nie jest ogorkiem) zdobylibyśmy więcej punktów, bo choc ja jestem bardzo zadowolony z wiosny Pawelka, to jednak on bronił to co powinien bronic, nie zaliczył ponadprzeciętnej interwencji
|