Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24145
Stary 03.06.2010, 23:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A Basałaj? Stać nas na niego,bo nie trzeba płacić odstępnego gigantycznego. Poza tym jak jadą specjalnie w tym celu,to raczej przez kogoś wysłani a nie tak sobie. Także warte uwagi jest to,że Navas jest najlepszym z tych których testowaliśmy. Poprzednicy byli ogórkami,do tego stopnia,że nie grają jakoś w wyjątkowych klubach. Nie ma co siać pesymizmu.





No to jest juz jakies swiatełko w tym tunelu.

jada rozmawiac w koncu z jakims bramkarzem o ustalonej renomie a nie sami sprowadzamy 2 lata jakis przecietniakow ktorych wiadomo ze i tak z nich pewnie nic nie bedzie.

I jak wiekszosc pisze NAPASTNIK PILNIE POSZUKIWANY i to zdanie Zdziskek ,Bogdan ,czy ktokowliek jeszcze powinni co rano po 50 razy powtarzac przy goleniu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując