Marszałek napisał(a):

|
A Basałaj? Stać nas na niego,bo nie trzeba płacić odstępnego gigantycznego. Poza tym jak jadą specjalnie w tym celu,to raczej przez kogoś wysłani a nie tak sobie. Także warte uwagi jest to,że Navas jest najlepszym z tych których testowaliśmy. Poprzednicy byli ogórkami,do tego stopnia,że nie grają jakoś w wyjątkowych klubach. Nie ma co siać pesymizmu.
|
No to jest juz jakies swiatełko w tym tunelu.
jada rozmawiac w koncu z jakims bramkarzem o ustalonej renomie a nie sami sprowadzamy 2 lata jakis przecietniakow ktorych wiadomo ze i tak z nich pewnie nic nie bedzie.
I jak wiekszosc pisze NAPASTNIK PILNIE POSZUKIWANY i to zdanie Zdziskek ,Bogdan ,czy ktokowliek jeszcze powinni co rano po 50 razy powtarzac przy goleniu.