Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24144
Stary 03.06.2010, 23:30
Boże broń!!!Nie jestem pesymistą!!!Może to nawet chore,ale optymizmem jestem zarażony od zawsze!Tylko jak mówi powiedzenie,czasem miło się zdziwić,niż niemiło rozczarować...!
Daj nam Panie wszystkim!!!

PS.jabadabaryba skąd to info? bo przeoczyłem...pozdro
Odpowiedz cytując