Boże broń!!!Nie jestem pesymistą!!!Może to nawet chore,ale optymizmem jestem zarażony od zawsze!Tylko jak mówi powiedzenie,czasem miło się zdziwić,niż niemiło rozczarować...

!
Daj nam Panie wszystkim!!!
PS.jabadabaryba skąd to info? bo przeoczyłem...pozdro