bikowy napisał(a):

A pieniędzy nie ma nadal...więcej nie ma nikogo kto mógłby o takim transferze zadecydować...
!!!
|
A Basałaj? Stać nas na niego,bo nie trzeba płacić odstępnego gigantycznego. Poza tym jak jadą specjalnie w tym celu,to raczej przez kogoś wysłani a nie tak sobie. Także warte uwagi jest to,że Navas jest najlepszym z tych których testowaliśmy. Poprzednicy byli ogórkami,do tego stopnia,że nie grają jakoś w wyjątkowych klubach. Nie ma co siać pesymizmu.