Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24143
Stary 03.06.2010, 23:24
bikowy napisał(a):Wyświetl post
A pieniędzy nie ma nadal...więcej nie ma nikogo kto mógłby o takim transferze zadecydować...
!!!
A Basałaj? Stać nas na niego,bo nie trzeba płacić odstępnego gigantycznego. Poza tym jak jadą specjalnie w tym celu,to raczej przez kogoś wysłani a nie tak sobie. Także warte uwagi jest to,że Navas jest najlepszym z tych których testowaliśmy. Poprzednicy byli ogórkami,do tego stopnia,że nie grają jakoś w wyjątkowych klubach. Nie ma co siać pesymizmu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując