Na Navasa bym jednak nie liczył.Czyli cyrk z bramką c.d.
Dlaczego?
Ogarnijcie się!Nas na niego nie stac...

Czemu odpuściliśmy wcześniej ponad 20 bramkarzy

?
Odp.Bo nie mielśsmy pieniędzy na zakontraktowanie,najlepszego z nich.Ten jest NAJLEPSZY!
A pieniędzy nie ma nadal...więcej nie ma nikogo kto mógłby o takim transferze zadecydować...
Dobranoc...jutro znów obudzę się mając nadzieję że to będzie piękny dla nas Wiślaków dzień!!!!!