Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24141
Stary 03.06.2010, 23:19
Na Navasa bym jednak nie liczył.Czyli cyrk z bramką c.d.
Dlaczego?
Ogarnijcie się!Nas na niego nie stac...
Czemu odpuściliśmy wcześniej ponad 20 bramkarzy?
Odp.Bo nie mielśsmy pieniędzy na zakontraktowanie,najlepszego z nich.Ten jest NAJLEPSZY!
A pieniędzy nie ma nadal...więcej nie ma nikogo kto mógłby o takim transferze zadecydować...
Dobranoc...jutro znów obudzę się mając nadzieję że to będzie piękny dla nas Wiślaków dzień!!!!!
Odpowiedz cytując