Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
24135
03.06.2010, 22:26
Ja dziękuję za takiego napastnika. My mamy się wzmacniać i walczyć o tytuł czy przechodzimy na skup złomu? Założe się ze gość jest słabiutki.....
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS