Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4387
Stary 03.06.2010, 21:19
Można różnie mówić o Kirmie , ale podobno ma najlepsze wyniki wydolnościowe w Wiśle, a do tego najlepiej ułożoną nogę jeśli chodzi o strzał z dystansu. Uważam, że gdyby był dobrze prowadzony i w formie byłby jednym, z 2,3 najlepszych zawodników w lidze. A reprezentacja Słoweni na dzień dzisiejszy jest o klasę lepsza do polskiej miernoty.
Odpowiedz cytując